Zaproszenie “Dream Scenario” – wydarzenie z cyklu PsychoZa Ekranem + wejściówki

Zarząd Warszawskiego Oddziału Terenowego Polskie Towarzystwo Psychologiczne zaprasza: 

Już 10 stycznia o godz. 20.00 w Kino Muranów, odbędzie się seans filmowy: “Dream Scenario” – kolejne wydarzenie z cyklu PsychoZa Ekranem, w ramach projektu Warszawskiego Oddziału Terenowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, o nazwie: TREATMENT. Projekt obejmuje zbór spotkań, wywiadów, projekcji i wydarzeń, których wspólnym mianownikiem jest sztuka filmowa w ujęciu psychologicznym.

W czasie co miesięcznych spotkań w Kinie Muranów, doświadczona psychoterapeutka i doktor sztuki w dziedzinie sztuk filmowych i teatralnych – Justyna Dworczyk, prowadzi uczestników przez świat emocji, myśli i skojarzeń wywołanych przeżywaniem dzieł filmowych. W ramach cyklu: PsychoZa Ekranem, prowadząca wraz z zaproszonymi gośćmi będzie proponować wspólny namysł i opracowanie poznawcze.

Film “Dream Scenario” już budzi sporo kontrowersji: Prześmieszny? – „Mnie nie śmieszy, ale mocno porusza” piszą ci, którzy widzieli. Kultowy! Co to znaczy kultowy i czy można zaplanować kultowość filmu albo okrzyknąć go takim po tygodniu wyświetlania? Cancel culture – co to za zjawisko? Kim być a kim nie być? Być albo nie być. A może być tylko jak John Malkovich? Jeśli chcecie obejrzeć film, a po nim porozmawiać bądźcie z nami – zaprasza Justyna Dworczyk – prowadząca cykl.

UWAGA ! SPECJALNIE DLA CZŁONKÓW WOT PTP !

Pierwsze 10 osób, które wypełni formularz: https://forms.gle/NKMbpwUJ2Dt4reQp9 otrzyma BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI na seans.