V Sympozjum Ukraińskiego Stowarzyszenia Psychoterapii oraz EAP

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Sympozjum Ukraińskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (organizacja parasolowa EAP) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP).

Termin: 14 czerwca 2024, godz. 09:30 – 16:00.

Wydarzenie odbędzie się ONLINE w języku ukraińskim oraz angielskim z symultanicznym tłumaczeniem prezentacji w tych językach.

„RELACJE W CZASIE WOJNY” – temat ten będzie eksplorowany na wielu poziomach – wewnętrznej dynamiki i relacji; relacje osobiste; związki międzyludzkie; traumatyczne relacje; relacje transnarodowe. Wojna otwiera nowe relacje. W środku zniszczenia i niepewności wojny, relacje mogą stać się schronieniem i przypomnieniem o naszym człowieczeństwie i wartościach, które definiują nas jako ludzi.

W imieniu organizatorów, zapraszamy nasze członkinie i członków, do przyłączenia się do ukraińskich psychoterapeutów podczas Sympozjum, ponieważ dla ukraińskich koleżanek i kolegów jest niezwykle ważne, aby mieli możliwość nawiązania kontaktu i relacji z kolegami z innych krajów europejskich, gdy stają w obliczu wyzwań życiowych w teraźniejszość i przygotować się na przyszłość. Niech będzie to kolejna okazja do integracji i wymiany doświadczeń !

Szczegółowe informacje o sympozjum oraz program znajdują się na stronie: https://www.uasymposium.online/event-details/fifth-uup-and-eap-joint-online-symposium

Wydarzenie jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona. Chęć udziału należy zgłosić korzystając z linku: https://www.uasymposium.online/event-details/fifth-uup-and-eap-joint-online-symposium/form