BEZPŁATNY WEBINAR “Terapia krótkoterminowa – odpowiedź na współczesne potrzeby pacjentów”

Zarząd WOT PTP  zaprasza do udziału w bezpłatnym dla członków seminarium online:
“Terapia krótkoterminowa – odpowiedź na współczesne potrzeby pacjentów”.

TERMIN:19.05.24r. (niedziela) godz.18.00-19.30 (spotkanie odbędzie się online).

Aby wziąć udział w seminarium – wypełnij formularz, a dzień przed szkoleniem otrzymasz dane dostępowe na wskazany przez Ciebie adres mailowy:

Rejestracja pod linkiem: https://forms.gle/L9MghawKWTS11SNMA

Prowadzący:

Katarzyna Moczulska: psycholożka, psychoterapeutka oraz certyfikowana superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada również certyfikat psychoterapeuty Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (European Association for Psychotherapy). Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Psychoterapii uczyła się na Studium Psychoterapii i w Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji, a także na Core Training’u w szkoleniu z Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP). Prowadzi zajęcia w ramach Studium Psychoterapii, jest kierownikiem programowym dwuletniego Szkolenia Superwizorskiego i prowadzi zajęcia w ramach tego szkolenia, a także w Krakowie w ramach dwuletniego Szkolenia z Krótkoterminowej Terapii Psychodynamicznej przy Laboratorium Psychoedukacji.

Robert Szostek: Certyfikowany superwizor i psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Prowadzi zajęcia w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, a także na Podyplomowym Studium Trenerów Grupowych przy Laboratorium Psychoedukacji i Uniwersytecie SWPS. Absolwent resocjalizacji w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową. Od 2008r. kieruje Podyplomowym Studium Coachingu i Mentoringu. Były członek Zarządu Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi warsztaty oraz treningi umiejętności psychologicznych.