Zapraszamy na jubileuszowy XXV KONGRES PTN „NEURONAUKI W DIAGNOZIE I REHABILITACJI OSÓB Z USZKODZENIAMI MÓZGU”

7‒9 grudnia 2023 r. – JUBILEUSZOWY XXV KONGRES POLSKIEGO TOWARZYSTWA NEUROPSYCHOLOGICZNEGO: „NEURONAUKI W DIAGNOZIE I REHABILITACJI OSÓB Z USZKODZENIAMI MÓZGU”.

Kongres PTNeur jest najważniejszym w kraju, cyklicznie organizowanym ogólnopolskim wydarzeniem naukowym z zakresu neuropsychologii klinicznej. Będzie on niepowtarzalną okazją wzięcia udziału w naukowej debacie nad najnowszymi osiągnięciami i perspektywami dalszego rozwoju neuropsychologii klinicznej z udziałem wybitnych specjalistów, doświadczonych i młodych badaczy i praktyków z obszarów psychologii, medycyny i neuronauk, a także pokrewnych dyscyplin naukowych.

Tegoroczna edycja Kongresu będzie szczególna, gdyż zostanie połączona z 45‒leciem działalności naukowej Prof. zw. dr hab. Marii Pąchalskiej, założycielem i prezesem Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego. Kongres będzie także okazją do uczczenia 30‒lecia PTNeur i 20‒lecia Acta Neuropsychologica ‒ oficjalnego czasopisma PTNeur.

Miejscem tegorocznych obrad Kongresu jest Kraków, miejsce gdzie historia i tradycja spotykają się z nowoczesnością i innowacyjnością, a niepowtarzalny klimat w wyjątkowy sposób inspiruje do twórczej wymiany myśli, integracji i zacieśniania więzów przyjaźni. Na Starym Mieście, Wzgórzu Wawelskim, Kazimierzu, Podgórzu i innych częściach Krakowa czekają na uczestników Kongresu pełne uroku zakątki, które mogą zapewnić przyjemne chwile i miłe wspomnienia. Partnerem wydarzenia jest Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

REJESTRACJA TYLKO DO KOŃCA DNIA (17.11)

https://ptneur2023.up.krakow.pl/